SPA & Wellness Hotel Orchidea*** - Veľký Meder - Slovensko

Wellness Orchidea

SPA & Wellness  Hotel Orchidea*** Veľký Meder nabízí svým hostům nové pojetí relaxace a odpočinku. Připravili jsme pro Vás celou řadu wellness programů a wellness pobytů pro upevnění Vašeho zdraví, zlepšení kondice a pozvednutí sebevědomí.

Součástí hotelu je rekreační a rehabilitační zařízení Wellness s teplým bazénem, vybaveným masážními tryskami, vířivou lavicí, protiproudem a whirpoolem pro 12 osob. Navazující část wellness nabídne aroma saunu, finskou saunu,  parní lázeň, ochlazovací bazén a tepidárium. Osprchování tropickým deštěm mezi návštěvou jednotlivých kabinek přináší pocit naprostého uvolnění, které si pak návštěvník odnáší a rád je znovu vyhledá.V letních měsících pro hotelové hosty je plavecký bazén k dispozici od 09:00 do 18:00 bezplatně.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.