SPA & Wellness Hotel Orchidea*** - Veľký Meder - Slovensko

Wellness Orchidea

Jak vypadá radost ze života, by asi každý definoval trochu jinak. Cesta, po které se dá k takovému výsledku dojít, je ale pro všechny stejná. Wellness je doslova životní styl, který směřuje k co největší fyzické i duševní pohodě - radosti ze života.

Wellness je slovem pocházejícím z anglického spojení well-being a znamená celkově vyvážený tělesný i mentální stav člověka. Všechny wellness pobyty jsou připraveny tak, aby člověka navedly k zdravějšímu stylu života, a to ve všech jeho sférách. Wellness balíčky jsou složeny z lehčích wellness procedur, optimální výživy a aktivního pobytu. Změňte svůj život od základů!
Pro možnosti ubytování klikněte ZDE.

SPA & Wellness
Wellness Orchidea
Wellness Orchidea bazény
Wellness Orchidea masáže

Příliš často se wellness zaměňuje se stylem fitness. Zde však nejde jen o svaly, ale o pohodu duše a rovnováhu těla. Wellness je životní styl - styl, který zavedete, aby jste vy a samozřejmě hlavně vaši hosté, dosáhli maximální tělesnou a duševní pohodu. Wellness je spolupráce těla, rozumu a duše - porozumění, že vše co děláme, jak myslíme, cítíme a věříme, má vliv na náš celkový zdravotní stav. Úplně na začátku, ještě než začnete přemýšlet o investicích, by mělo být rozhodnuto, zda wellness bude základem filozofie hotelu, nebo jen nabízenou přídavnou službou.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.