Termální lázně Veľký Meder Slovensko

Ubytování Veľký Meder - Restaurace Hotel Orchidea***

Prostor a atmosféra zde hrají důležitou roli a přispívají ke skvělému zážitku z jídla a chuti, který je naší prioritou. Součástí hotelu je atraktivně řešená restaurace s kapacitou 50 osob a útulná kavárna s kapacitou 14 osob. Ochutnat můžete speciality mezinárodní a české kuchyně, a určitě si vyberete i z naší široké nabídky exkluzivních vín ze sklepa Vinařství Topoľčianky.

Využijte jedinečnou atmosféru restaurace na setkání se známými, nabízíme:
- Firemní večírky
- Narozeninové párty
- Koktejl párty
- Banket
- Raut

Ať už Vás do našeho hotelu přivede cokoliv, jistě se rádi dobře najíte díky naší skvělé kuchyni. V příjemné atmosféře restaurace hotelu je pro Vás připraveno příjemné prostředí a jídelní menu plné nevšedních kulinářských zážitků. Chybět nesmí ani tradiční slovenské a maďarské speciality. Je naším přáním, aby každý zákazník z naší restaurace odcházel nadmíru spokojen. Proto nabízíme nejen velice chutné pokrmy a osvěžující nápoje, ale i vstřícnou a ochotnou obsluhu.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.