SPA & Wellness Hotel Orchidea*** - Veľký Meder - Slovensko

Wellness Orchidea - Tepidárium

Tepidárium je odpočinková kabina určená k relaxaci mezi jednotlivými fázemi saunování a po jeho skončení. Příjemná teplota 37 ° C a vyhřáté sezení slouží k mírnému a šetrnému prohřátí celého tela.Táto sauna je vhodná i pro osoby s kardiovaskulárními potížemi, nebo pro lidi, kteří upřednostňují méně teplé prostředí.

Tepidárium - odpočívárna Vám svým příjemným prostředím vytvořeným pro dokonalý odpočinek přináší výraznou pozitivní a mentální stimulaci pro odbourání stresu. Odpočinek na vyhřívaných lehátkách je ideálním ukončením relaxačního pobytu ve Wellness. Vyhřáté sezení slouží k mírnému a šetrnému prohřátí celého těla a relaxaci.Teplotou vzduchu kolem 40°C a při relativní vlhkosti 20%. Je určeno pro klienty, kterým nevyhovuje vysoká teplota, například při klasickém saunování. Pobyt v tepidáriu je doporučován pro preventivní užití a je současně povzbudivý pro imunitní systém, aniž by se zatěžoval krevní oběh.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.