Termální koupaliště Veľký Meder - THERMAL CORVINUS

Termální koupaliště Veľký Meder - Tobogánový svět

Tobogánový svět otevřelo koupaliště u příležitosti 40. výročí založení. Tobogánový svět nabízí řadu adrenalinových atrakcí, některé z nich jsou na Slovensku novinkou. Můžete si vyzkoušet točivý, super rychlý či hbitý tobogan. Na klouzání můžete použít gumová kola.
Vodní radovánky pro všechny. Pro dospělé v termálních lázních a saunách, pro děti zase v tobogánovém parku! V tobogánovom světě si každý najde své. Pro ty nejstatečnější je tu tobogán s názvem "Vahadlo" a pro ty menší adrenalinové fanoušky je tady rodinný "Multislide" tobogán. Tobogánový svět nabízí řadu adrenalinových atrakcí, některé z nich jsou na Slovensku novinkou. A to ne jen "jako". Vše snímají kamery, zaznamenávají rychlost a na tabuli se může každý závodník podívat na umístění.
Pro nabídku ubytování klikněte ZDE.

Tunnel - Funnel

Středně těžký
Výše klouzající osoby - min. 110 cm
Startovací výška - 11,08 m
Délka - 100,17 m

Multislide - 4 dráhy

Středně těžký
Výše klouzající osoby - min. 110 cm
Startovací výška - 8,18 m
Délka - 61 m

Vahadlo

Těžký
Výše klouzající osoby - min. 120 cm
Startovací výška - 11,08 m
Délka - 74,9 m

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.