Wellness pobytyWellness pobytyWellness pobyty

SPA & Wellness Hotel Orchidea*** - Veľký Meder - Slovensko

Wellness Orchidea pedikúra

Klasická pedikúra 60 - 75 min.

Mokrá (klasická) pedikúra je dlouhé roky převáděna metoda pedikúry, která představuje kompletní ošetření chodidel, prstů a nehtů. Pravidelná mokrá pedikúra je výborná prevence pro vaše zdravé chodidla

Postup: Mokrá pedikúra spočívá v lázni nohou s přidáním osvěžujících a změkčovacích přípravků, většinou lázeňských solí. Když jsou nohy připraveny a dezinfikovány, pedikérka škrabkou odstraní ztvrdlou kůži na patě, pod prsty, na hraně palce, pod palcem a na bříškách chodidel. Pak ostříhá nehty dorovna a vytvaruje je i zapilovaním. Tvarováním nehtu v rovné linii zabrání bolestivému zarostlých. Zkontroluje kuří oka, otlaky na vrchní straně a mezi prsty. Opatrně je odstraní a doporučí domácí ošetření. Pro zvláčnění kůže nanese krém nebo jiný přípravek vhodný pro chodidlo.

Wellness pedikúra 75 - 90 min.

Nesmíme zapomínat, že naše nohy nás nosí celý život. Zaslouží si tedy, abychom se o ně příkladně starali. Pedikúru dnes navštěvují, nejen ženy a muži, ale i děti, u nichž právě zarůstání nehtů není vzácné.

Postup: Postup je podobný jako při klasické mokré pedikúře, avšak je doplněna o produkty a služby, po kterých budou Vaše nohy absolutně zrelaxované. Zahrnuje namáčení nohou ve voňavém vodní lázni, dezinfekci nohou, odstranění zrohovatělé kůže pomocí skalpelu, odstranění kůže okolo nehtů, úpravu nehtů a závěrečný krém aplikovaný podle typu pokožky. Tato procedura obsahuje i peeling chodidel, nebo parafínový zábal, který je vhodný na namáhanou, popraskanou a vysušenou pokožku nohou. Dostaví se okamžitý kosmetický efekt. Pro dokonalý efekt je na nohy aplikován krém podle typu pokožky. Pak dle přání zákazníka nalakujeme. U pánů bez lakování, u dam na základě módních trendů.

Ceník - klasická pedikúra
Dámy11,00 €
Pánové9,00 €
Ceník - Wellness pedikúra
Dámy15,00 €
Pánové13,00 €
Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.